Rodinný dům Rajhrad u Brna - garážová vrata a podhledy ze smrkového dřeva

V červnu roku 2009 jsme realizovali rozsáhlou zakázku na rodinný dům do Rajhradu u Brna. Nejprve jsme montovali smrkové obložení podhledů domu, které byly lakovány silnovrtvou lazurou, tak aby byly v jednotném designu s již osazenými okny. Následně jsme namontovali garážová vrata sekční s obkladem ze smrkové palubky, jenž byla lakována silnovrstvou lazurou, stejně jako podhled. 

Součástí celé zakázky bylo také obložení zahradního domku, včetně výroby a montáže garažových vrat. Celý tento domek i s vraty byl z modřínových palubek, které byly natřeny barvou PULLEX v odstínu EICHE od firmy ADLER. 

Další spolupráce na tomto rodinném domě nám začala na jaře v roce 2010, kdy jsme prováděli výrobu a montáž kompletního oplocení tohoto rodinného domu, jehož součástí byly také automatické brány. Konstrukční rámy jsme vyráběli z pozinkovaných jeklů, které byly natřeny černou kovářskou barvou. Dřevěný materiál použitý na tyto výrobky byl opět modřín, tentokrát ve formě žaluzií, jež byly natřeny stejnou barvou, jakou jme použivali na celém domě. Brány jsou poháněny motory od firmy Lift Master typem ART 300. 

Do třetice jsme vyráběli pro tento dům v roce 2012, kdy jsme realizovali dřevěnou pergolu z lepených WRC CEDR hranolů s automatickým zastíněním celé pergoly. V rámci této dodávky jsme také obkládali terasy pod pergolou, u zahradního domku, schodiště u bazénu a také posezení u bazénu. Všechny terasy byly obkládány exotickým dřevem. 

Na tomto rodinném domě provádíme pravidelnou údržbu nátěrů, vždy po posouzení majitele a našeho technika. 

566 566 629