Fasáda ze sibiřského modřínu

Sibiřský modřín – praktické, cenné a vytrvalé dřevo pro celý Váš dům! Hlavním cílem naší firmy je dodávat naším zákazníkům nejenom kvalitní, ale také kompletní produkt, kdy se snažíme vyladit celý komplex fasády, vrat, oken, dveří a také podlah do dokonalého souznění a barev. Pro tyto účely není nikdo lepší než sibiřský modřín!

Tento jehličnatý druh je velice kvalitní a vysoce hodnocený jehličnatý druh, který má v sobě obsaženou pryskyřici díky čemuž slouží jako přírodní impregnace a braní dřevo před vodou a napadením houbami. Tato vlastnost je důležitá především z hlediska chemického ošetření, jelikož takové ošetření není nezbytné.

Komplexní dřevěná fasáda ze sibiřského modřínu poté působí velice přirozeným dojmem, jelikož obsahuje malé suky a trhlinky, různobarevnost a další specifika, které korespondují s rozmanitostí ostatních dřevin.

Naší velkou zakázkou byla kompletní fasáda ze sibiřského modřínu na HOTELU VISTA na DOLNÍ MORAVĚ. Jak můžete vidět na našich fotkách celá fasáda působí velice příjemně a přirozeně. Celý komplet byl na přání zákazníka zkompletován bez povrchových úprav a podle přání bude docházet k pozvolnému šednutí dřeviny.

566 566 629