Fasáda z WRC CEDR

Vzhled, houževnatost, hmotnost, izolační preciznost, rozměrová stabilita. Všechny tyto vlastnosti přesně pasují na západní červený CEDR, jehož botanický název zní Thuja Plicata! Tento typ exotického dřeva je jeden z nejodolnějších a nejkvalitnějších dřevin vůbec, a proto se ideálně hodí pro Vaši dřevěnou fasádu.

Váš dům s tímto dřevěným materiálem získá nejenom kvalitního ochránce vaší izolace, ale také elegantního a charakterního partnera na spoustu dalších let. Záruka spokojenosti je pro nás automatická, jelikož WRC CEDR je jako zrozený pro dřevěné fasády a obklady veškerých druhů staveb.

Tento kanadský cedr je bezpochyby Rolls-Royce mezi dřevěnými materiály a na trhu se řadí mezi nejvyhledávanější a nejvyužívanější dřeviny. Jednoduše a prostě je tato kanadská dřevina TOP!

WRC CEDR se vyznačuje mnoha vlastnostmi a jednou z nejdůležitějších je jeho přirozená trvanlivost a rozměrová stálost. Co znamená rozměrová stálost? Zjednodušeně se dá říct, že to znamená že dřevo nesmí být takzvaně „nervózní“, což je základní vlastností na kvalitní a dlouhodobý fasádní plášť.

Dřevěné fasády z toho materiálu připravujeme a konstruujeme ve dvou provedení- WRC CEDR – Elite, který je specifický svým provedením s přirozenými suky a nebo výběrový WRC CEDR – Clear bez suků.

566 566 629