Garážová vrata posuvná

Přejete si pro Váš dům to nejlepší? Zvolte si garážová vrata od naší rodinné firmy Elektrify. Posuvná garážová vrata jsou ideální varianta pro Váši garáž, jestliže nemáte dostatečně velký průjezd a prostor ve Vaší garáži. Výhodou posuvných garážových vrat je také bezesporu to, že pokud chcete projít, nemusíte vrata otevírat celé. Posuvná vrata se díky elektrickému motoru zasouvají po spodní a horní kolejnici přímo podél zdi, tudíž Vám nesnižují vjezdový průjezd. 

Posuvná garážová vrata jsou svými vlastnostmi velmi podobná klasickým sekčním vratovým systémům. Posuvná vrata mají panely položené ve vertikální poloze a věškeré vodící komponenty mají na horní a spodní straně panelu. Naše rodinná firma Vám v rámci nového produktového zaměření Elewood nabízí vyrobení posuvných vratových systémů v dokonalém sladění s ostatními komponenty Vašeho domu. 

Na posuvná garážová vrata můžete zvolit klasický lakovaný PUR panel, dřevěnou palubku, dřevěnou dýhu nebo také kompletní kazetový typ vrat. Z dřevěných materiálů Vám doporučujeme především Severský smrk, český modřín, sibiřský modřín, borovice, borovice thermowood, dub, meranti a samozřejmě také exotické dřeviny.

Technická specifikace

  1. Sendvičový PUR panel 42.mm izolovaný ve vertikální poloze
  2. Dřevěný materiál: palubka (tlouštka 19. - 24. mm), dýha (tlouštka 9. mm) anebo dřevěná kazeta
  3. Povrch dřevěného materiálu lze dodat v hladkém nebo drasaném (kartáčovaném) provedení
  4. Povrchová úprava dřevěného materiálu je prováděna silnovrstvou nebo slabovrstvou lazurou s UV filtrem, napouštěcím olejem nebo speciálními laky 
  5. Celoobvodové vyměnitelné těsnění
  6. Panty – seřiditelné pro dosažení dokonalé těsnosti v provozu
  7. Kompletní pozinkování komponentů – zaručení dlouhé životnosti
  8. Garážová vrata jsou dodávána s elektrickými motory od Německého výrobce Lift Master – jedničkou na trhu!

566 566 629