O firmě

Česká rodinná firma Elektrify se na trhu pohybuje již od roku 1994 s primárním zaměřením na výrobu a montáž garážových vrat, oken, dveří do celého objektu, příjezdových vrat a brán a kompletního oplocení Vašeho domu. Výroba probíhá v malé obci na Vysočině v Lískovci ve dvou výrobních halách. Zkompletované výrobky poté dopravujeme přímo k našemu zákazníkovi, kde vše také namontujeme, zprovozníme a následně také servisujeme.

V současné chvíli nabízíme zcela novou a jedinečnou produktovou sérii pojmenovanou ELEWOOD, která se zaměřuje na práci se dřevem. Veškerý nabízený sortiment pro Vás vytvoříme zkompletovaný se dřevěným materiálem! 

Nově Vám tedy nabízíme dřevěná vrata sekční, dřevěné fasády, dřevěné brány, dřevěná okna, dřevěné vchodové dveře a dřevěné podlahy. V případě zájmu umíme vytvořit cokoliv, co si Vy a Váš dům budete přát. To vše s jedinečným designovým sladěním a elegancí. 

Díky těmto skutečnostem jsme se stali oblíbenou a vyhledávanou firmou v oblasti stavebnictví. Otevřenost k čím dál náročnějším projektům nám otevírá nové možnosti zlepšovat se ve všech segmentech, které Vám poskytujeme.  

566 566 629