Podkladní hranoly pro dřevěné venkovní terasy

Nejdůležitější vlastnost, která je nezbytná pro podkladní hranol Vaší dřevěné terasy je, aby byl tento podkladní hranol podobně tvrdý jako Vaše dřevěná terasa. Pokud chcete předejít zbytečným problémům s dřevěnou terasou na vaší zahradě je třeba si zvolit kvalitní podkladový hranol. A my pro Vás nabízíme jen ty nejlepší možné podkladní hranoly.

BANGKIRAI

Tato dřevina se jako podkladní používá velmi často, protože se vyznačuje velmi velkou tvrdostí, odolností a také životností. Pokud zvolíte tento podkladní hranol pro Vaši dřevnou terasu, tak rozhodně zvolíte správně.

ANGELIM PEDRA

Angelim pedra je novinkou v našem nabízeném sortimentu. Dřevina, která je původem z Jižní Ameriky je charakteristická velkou tvrdostí, odolností pro klimatickým změnám a také dlouhou životností. Zbarvení této dřeviny přechází, ze světle hnědé, až k nažloutlé barvě.

MERBAU

Tento dřevěný hranol z MERBAU je lepený a cinkovaný. Díky tomu je zajištěna ta největší možná tvarová stabilita. Vzhledově je velice příjemný a tudíž se využívá nejenom jako podkladní hranol, ale také k výrobě pergol, zábradlí a dřevěných sloupků.

566 566 629