Chata Špindlerův mlýn - WRC CEDR

Rok 2010 se pro nás nesl v duchu příprav na realizaci našich výrobků na horskou chatu ve Špindlerově mlýně. Nejprve jsme zahájili výrobu a montáž dřevěných dubových oken, dvěří a HS portálů na tuto chatu. Věškeré použité dubové dřevo bylo kartáčované a natřené barvou PULLEX SILVERWOOD od firmy ADLER. Tato barva zajistila dokonale sladěný odstín s budoucí montovanou fasádou z WRC CEDRU. 

Jaro roku 2011 nám umožnilo horské počasí již se samotnou montáží konstrukčních prvků na fasádě. Kostrukce této provětráváné fasády byla z dřevěných prvků do kterých se vkládala izolace ROCKWOOL AIRROCK ND tl. 320.mm. Tato izolace byla poté překryta černou fasádní folií s UV filtrem. Konečný dřevěný materiál této fasády byl již zmíněný WRC CEDR, který byl překládaný a měl různé šírky a členění. 

V kompletní realizaci jsme poté vyráběli také klempířské prvky související s fasádou, dále dřevěné pergoly, vstupní dvěře do fasády, garážové vrata zapuštěná do fasády a také osazování dřevěných okenic s kovanými panty. Vše v jednotným designu a eleganci přesně podle přání investora. 

WRC CEDR je dle našeho názoru nejlepší možný dřevěný materiál na takovýto typ fasády a dodá Vašemu domu něco, co bude mít jen Váš dům! Za nás určitě doporučujeme.

566 566 629