Fasády pro WELLNESS & SPA INFINIT MAXIMUS

V březnu roku 2014 jsme započali jednu z důležitých etap naší rodinné firmy. Tato etapa byla tvořena výrobou a montáží dřevěných fasád pro saunový svět v Infinit Maximus resortu na Brněnské přehradě. V rámci této velké zakázky jsme relizovali fasádu na malé sauně u jezera, fasádu na velké sauně nad jezerem a také oblkad ve vnitřní odpočívárně. 

Obklad malé sauny smrkovými kuláči:

Na této fasádě jsme opět začali dřevěným podroštem, do ktérého jsme následně vkládali minerální izolaci Rockwool Airock ND tl.160 mm. Na tuto izolaci jsme poté namontovali fasádní folii černé barvy s UV filtrem. Následná fasáda je tvořena smrkovými půlkuláči, které jsou ručně škrábané a šroubované do dřevěného podroštu. Součástí dodávky bylo také zábradlí z habrového dřeva, které není nikterak opracované, aby tvořilo "rustikální" přírodní styl. Sloupy pro kotvení zábradlí jsou z akátu a jsou také ručně škrabané. 

Obklad velké sauny žaluzií z Českého modřínu: 

Velká sauna je také tvořena dřevěným podroštěm, do kterého jsme vkládali minerální izolaci rockwool  Airock ND tl.160 mm. Minerální vata se následně překryla černou fasádní folií s vysokým UV filterm. Finální žaluzie z českého modřínu měla rozměry š.140 x 21 mm. Palubky jsme kotvili do podroštu nerezovými hřebíky, na které byla použita speciální vysokotlaká střílecí pistole. Na tuto fasádu se používaly nátěry Pullex Silverwood od firmy ADLER.  

Součástí dodávky bylo i modřínové zábradlí a mostek přes přírodní potok, který propojuje celý saunový svět. V barové části jsme také dodávali elektrické výsuvné pulty, které jsou zabudovány do dřevěných fasád.

Obklad ve vnitřní odpočívárně: 

Finalní realizací celé zakázky bylo obkladání vnitřních prostor ve všech odpočivárnách. V těchto odpočívárnách jsme použivalí smrkové palubky, které byly natřeny do běla, aby působily na odpočívající hosty, co nejpříjemněji.   

566 566 629